„Rodinná jídelna Na Růžku“, Dvořákova 16, Žatec 438 01 731 855 581 728 506 763 (vedoucí provozu)

Žatecké knedlíky

Sortiment

Zabýváme se tradiční ruční výrobou domácích kynutých houskových a bramborových knedlíků jak přílohových tak plněných uzeným masem. Dále pak kynutými knedlíky plněných ovocem. Sortiment doplňují bramborové šišky s mákem a bramborové noky.
Všechny knedlíky vyrábíme z tradičních surovin a podle domácí receptury. Všechny naše výrobky vaříme ve vodní lázni tak, jako naši předkové a tím dostávají naše knedlíky vynikající výživové hodnoty a nezapomenutelnou chuť.
Veškeré postupy ruční výroby splňují náročné hygienické předpisy a jsou plně v souladu se zákonem o potravinách č.110/97 sb.
V současné době jsme schopni vyrobit několik stovek ručně vyráběných houskových knedlíků denně a v případě potřeby Vám je přivezt po Žatci a regionu Žatecka.

Žatecký knedlík
Žatecký knedlík

Prodáváme a rozvážíme knedlíky po Žatci a okolí

Hledáte dodavatele knedlíků?

Napište nám!

!!!! POZOR ZMĚNA V OBJEDNÁVÁNÍ !!!!
Od 4.března 2019 bude možné objednat jídlo nejpozději den předem.
Minimální objednávka v rámci rozvozu jsou 4 kusy, menší možství je nutné vyzvednout osobně na jídelně (Jídelna Na Růžku – Hošťálkovo nám. 71, Žatec)
Veškeré objednávky provádějte prosím pouze ve všední dny v době mezi 7-13 hodinou, pozdější objednávky nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení..

Specialista na knedlíky

Naším cílem je předcházet všemožným problémům a proto se zaměřujeme především na prevenci s ohledem na jakost a zdravotní nezávadnost našich výrobků. Důsledně dbáme na hygienu pracovního prostředí. Aktivně přistupujeme k problematice legislativy a přizpůsobujeme se novým legislativním požadavkům, tak aby společnost vytvářela produkt, který bude v regionu nadstandartní, jedinečný a samozřejmě nezávadný.
Snažíme se vyhovět nárokům všech odběratelů k jejich spokojenosti. Věnujeme odběratelům maximální péči nejen díky znalostem jejich potřeb, ale i díky stálému kontaktu s nimi.

Žatecký knedlík
Žatecký knedlík
Žatecký knedlík